CORP PROFESORAL

CATEDRA DE LIMBA ŞI COMUNICARE

  1. Căşuneanu Panaitiu Aura Valentina – responsabil
  2. Leon Ileana – membru
  3. Ichim Cecilia – membru
  4. Iancu Corina – membru

 CATEDRA DE LIMBI MODERNE

  1. Pelin Ana Larisa – responsabil
  2. Toma Claudia – membru
  3. Ichim Adriana – membru
  4. Raileanu Anca Mirona – membru
  5. Stratulat Anca Ramona  – membru

CATEDRA MATEMATICA ŞI ŞTIINŢE ALE NATURII

  1. Pletosu Valentina – responsabil
  2. Baroni Marian– membru
  3. Novac Raul – membru
  4. Uşer Marian – membru
  5. Moşolea Manuela – membru
  6. Munteanu Olga Maria – membru
  7. Danea Mădălina Nicoleta – membru
  8. Necula Mioara – membru
  9. Anasia Simona – membru

CATEDRA OM ŞI SOCIETATE – EDUCAŢIE FIZICĂ

  1. Trifan Monica Ştefana – responsabil
  2. Roşca Mircea – membru
  3. Căstăian Doru – membru
  4. Nedu Ştefan – membru
  5. Tofan Ionela – membru
  6. Soldan Georgeta – membru
  7. Cacenschi Iulian – memru
  8. Conciu Ciprian – membru
  9. Marian Roxana – psiholog – membru
  10. Cazan Carmen – membru
  11. Albulescu Cosmina – membru

CATEDRA ARTE PLASTICE

  1. Vrânceanu Mugurel – responsabil
  2. Georgescu Gabriela – membru
  3. Negoescu Liliana – membru
  4. Corcăcel Adrian – membru
  5. David Sava – membru
  6. Ioan Tudor – membru
  7. Andreescu Jana – membru
  8. Burlacu Cornelia – membru
  9. Brânzei Denis – membru
  10. Balica Ecaterina – membru
  11. Banas Ioan – membru
  12. Burlacu Laurenţiu – membru
  13. Popov Laura – membru

CATEDRA TEORIE SOLFEGII DICTEU

  1. Mihailescu Dinu – responsabil
  2. Ioan Carmen – membru
  3. Baicu Bogdan – membru
  4. Oancea Sorin – membru
  5. Giurea Diana – membru
  6. Hamza Elena – membru

 CATEDRA INSTRUMENTE CU COARDE

  1. Delicote Costică – responsabil
  2. Cristea Corneliu – membru
  3. Sava Marian – membru
  4. Samoilă Elena – membru
  5. Ginju Tereza – membru
  6. Gheorghiu Cornelia – membru
  7. Bulancea Gabriel – membru
  8. Vicleanu Mircea Viorel – membru
  9. Tacu Iuliana – membru
  10. Călăraşi Manuela – membru

CATEDRA DE PIAN ŞI COREPETIŢIE

  1. Şuşnea Adina Marta – responsabil
  2. Gogoncea Gabriela – membru
  3. Garifal Mihaela – membru
  4. Mihăilescu Angela – membru
  5. Pintilie Paula – membru
  6. Diaconescu Georgiana – membru
  7. Răileanu Emil Haralambie– membru
  8. Sava Laura – membru
  9. Croitoru Diana Victoreta – membru
  10. Giurea Diana Andreea– membru
  11. Oancea Andreea – membru
  12. Costescu Mitrela – membru
  13. Moldovan Nicolae – membru
  14. Budescu Cristian – membru

CATEDRA INSTRUMENTE DE SUFLAT PERCUŢIE

  1. Grigoraş Mircea – responsabil
  2. Ranghilof Ilie – membru
  3. Andrei Roland Maricel – membru
  4. Grigoraş Dumitru – membru
  5. Grigoraş Octavian – membru
  6. Crăciun Paul – membru
  7. Mihai Nicu – membru
  8. Negura Anisoara – membru
  9. Mantu Nicolae – membru
  10. Holiartoc Simona – membru
  11. Budescu Cristian – membru
  12. Constantinescu Gheorghe – membru

CATEDRA DE CANTO

  1. Koler Rodica – responsabil
  2. Stamate Stefania – membru
  3. Iancu Anca – membru
  4. Bodea Ecaterina – membru
  5. Iordache Petrita – membru
  6. Adămiţă Florea – membru
  7. Stoica Mirela – membru

CATEDRA DE COREGRAFIE  – TEATRU

  1. Andrei Ofelia – responsabil
  2. Enache Nistor Daniela – membru
  3. Vrabie Lucica – membru