COMISII METODICE

Comisiile metodice şi funcționale  pentru anul şcolar 2016 – 2017

 COMISIA DE EVALUARE ȘI ASIGURAREA CALITATII

  1. Croitoru Diana Victoreta– coordonator
  2. Purcaru Brindusa – membru
  3. Corcacel Adrian Constantin – membru
  4. Pletosu Valentina – membru
  5. Stanciulescu Camelia – membru( sindicat)
  6. Burghelea Oana – membru (părinte)

COMISIA PENTRU CURRICULUM

  1. Nedu Ştefan – responsabil
  2. Delicote Costica – membru
  3. Cocos Delia Iuliana– membru
  4. Vrinceanu Mugurel Aurelian – membru

COMISIA DE PREVENIRE ȘI COMBATERE A VIOLENȚEI ÎN MEDIUL ȘCOLAR

  1. Enache Nistor Daniela Lăcrămioara – responsabil
  2. Trifan Monica -membru
  3. Bodea Ecaterina – membru
  4. Marian Roxana – membru psiholog școlar

 COMISIA DE COMBATERE A ABSENTEISMULUI ȘI ABANDONULUI ȘCOLAR

  1. Ichim Adriana – responsabil
  2. Lificiu Cristina – membru
  3. Bodea Ecaterina– membru

 COMISIA DE PERFECŢIONARE METODICĂ ŞI FORMARE CONTINUA

  1. Trifan Monica  – responsabil
  2. David Sava – membru
  3. Castaian Doru Valentin – membru
  4. Cristea Corneliu – membru

COMISIA DE PROMOVARE A IMAGINII ȘCOLII

  1. Castaian Doru Valentin -responsabil
  2. Bodea Ecaterina – membru
  3. Popov Laura – membru

COMISIA DE ELABORĂRI PROGRAME SI PROIECTE EUROPENE

  1. Pelin Larisa –responsabil
  2. Ichim Adriana – membru
  3. Toma Claudia – membru
  4.  Răileanu Anca Mirona -membru

COMISIA PENTRU SECURITATE SI SANATATE IN  MUNCA

  1. Panait Veronica  – responsabil
  2. Donciu Alexandrina – membru
  3. Corcăcel Constantin – membru
  4. Mester Cătălin Alexandru – membru

COMISIA PENTRU  PSI SITUATII DE URGENTA

  1. Panait Veronica  – responsabil
  2. Păduraru Ion – membru
  3. Conciu Ciprian – membru

COMISIA DE ORGANIZARE ŞI SUPRAVEGHERE A SERVICIULUI PE ŞCOALĂ

  1. Cristea Corneliu – responsabil
  2. Giurea Diana Andreea – membru
  3. Novac Raul Iulius – membru

COMISIE INTOCMIRE ORAR

  1. Baroni Marian – responsabil
  2. Vrînceanu Mugurel Aurelian – membru
  3. Giurea Diana Andreea – membru
  4. Andrei Ofelia Vasilica – membru
  5. Enache Nistor Daniela – membru

COMISIA DE ÎNVĂŢĂTURĂ ŞI RITMICITATEA NOTĂRII

  1. Ichim Cecilia – responsabil
  2. Raileanu Emil – membru
  3. Georgescu Gabriela – membru

 COMISIA DE CONSILIERE ORIENTARE SI ACTIVITATI EXTRASCOLARE

  1. Purcaru Brindusa –consilier educativ –responsabil
  2. Negură Anişoara – membru
  3. Balica Ecaterina – membru

 COMISIA  CU ATRIBUȚII ÎN MANAGEMENTUL RISCURILOR

  1. Cacenschi Iulian – responsabil
  2. Scutaru Maria – membru
  3. Matei Valentina – membru

COMISIA  DE MOBILITATE

  1. Nedu Ştefan – responsabil
  2. Trifan Monica Ştefana -membru
  3. Vrînceanu Mugurel Aurelian –membru
  4. Gogoncea Gabriela Irina – membru

COMISIA  ÎMPOTRIVA DISCRIMINARII

  1. Castaian Doru Valentin – responsabil
  2. Costescu Mitrela – membru
  3. Corcacel Constantin Adrian – membru

COMISIA DE ACORDARE AJUTOARE BANESTI (burse merit, studiu, performanta, sociale, „200 euro”, „Bani de liceu”)

  1. Rosca Mircea Titi – presedinte (director)
  2. inv.primar Purcaru Brindusa – membru
  3. Castaian Doru Valentin – membru
  4. Scutaru Maria – membru (secretar sef )
  5. Matei Valentina – membru( contabil sef)
  6. Mester Catalin Alexandru – membru( secretar)

 COMISIA PROGRAM  – LAPTE CORN

  1. Hamza Elena – Presedinte (director adj.)
  2. Panait Veronica – responsabil
  3. Mester Catalin Alexandru – membru

COMISIA PENTRU GESTIONAREA SI INTOCMIREA DOCUMENTELOR  ARHIVEI

  1. Roșca Mircea Titi –preşedinte
  2. Scutaru Maria – membru responsabil
  3. Matei Valentina- membru
  4. Meşter Catălin Alexandru – membru
  5. Lificiu Cristina – membru
  6. Dimoftache Cerasela – membru

COMISIA PENTRU CLASELE I – IV

  1. Stănciulescu Camelia – responsabil
  2. Toți profesorii învățământ primar

 COMISIA DIRIGINȚI PENTRU CLASELE V – XII

  1.  Ichim Adriana – responsabil
  2. Toți diriginții claselor V- XII